Про проект


GeoApteka - це інтернет сервіс, що дає користувачеві можливість отримувати актуальну інформацію про наявність, вартість та місця продажу необхідних лікарських препаратів в зручному для користувача районі, а також додаткову інформацію про графік роботи аптек. Сервіс GeoApteka також дозволяє здійснити резервування лікарських препаратів.


Як це працює??

Надана аптеками інформація про наявність та вартість лікарських засобів оновлюється з частотою 1 раз на годину і доступна користувачу цілодобово.

Користувач має можливість вибирати аптеку, що задовольняє його критеріям щодо місця розташування, цінової пропозиції та наявності препарату.

Сервіс GeoApteka надає послугу резервування препарату в режимі online на сайті GeoApteka, або ж за номером гарячої лінії - 9191.


Для кого Геоаптека?

Сервіс розрахований на користувачів, які зіткнулися з необхідністю купити ліки, і повинні при цьому знайти відповіді на ряд питань - де знайти потрібний препарат, як купити ліки за оптимальною ціною, як оптимізувати витрати часу на досягнення цих двох цілей.

GeoApteka покликана допомогти Вам у пошуку та придбанні необхідних лікарських препаратів найбільш оптимальним способом.


Важливо знати

GeoApteka не є інтернет-аптекою, а тільки відображає довідкову інформацію про ціни і наявність лікарських препаратів в аптеках України.