Як це працює?

Про проект Аптека поруч

Аптека поруч geoapteka - це Інтернет-сервіс, що дає користувачеві можливість отримувати актуальну інформацію про наявність, вартість та місця продажу необхідних лікарських препаратів в зручному для користувача районі, а також додаткову інформацію про графік роботи аптек. Сервіс Аптека поруч geoapteka також дозволяє здійснити резервування лікарських препаратів.

Як це працює?

Надана аптеками інформація про наявність та вартість лікарських засобів оновлюється з частотою 1 раз на годину і доступна користувачу цілодобово.

Користувач має можливість вибирати аптеку, що задовольняє його критеріям щодо місця розташування, цінової пропозиції та наявності препарату.

Для кого Аптека поруч?

Сервіс розрахований на користувачів, які зіткнулися з необхідністю купити ліки, і повинні при цьому знайти відповіді на ряд питань - де знайти потрібний препарат, як купити ліки за оптимальною ціною, як оптимізувати витрати часу на досягнення цих двох цілей.

Аптека поруч geoapteka покликана допомогти Вам у пошуку та придбанні необхідних лікарських препаратів найбільш оптимальним способом.

Важливо знати

Аптека поруч geoapteka не є інтернет-аптекою, а тільки відображає довідкову інформацію про ціни і наявність лікарських препаратів в аптеках України.

Завантажуйте наш додаток

Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити

Ми допомагаємо Вам в пошуку та придбанні необхідних лікарських препаратів найбільш оптимальним способом.

Київ, пр-т. Бажана, 10а

Підписуйтесь на наші соцмережі. Будьте в курсі останніх новин, подій заходів!