ІНВІТОЛ капсули №60

ХАРАКТЕРИСТИКА:

капсули Інвітол вживають як джерело біологічно активних речовин з метою корекції станів, що супроводжуються чи спричинені дисгормональними розладами у жінок та чоловіків, у тому числі при проліферативних та гіперплазійних процесах.
Індол-3-карбінол в організмі людини перетворюється на комплекс індольних сполук, які мають потенціал до нейтралізації вільних радикалів та детоксикації. Індол-3-карбінол є надзвичайно важливим у забезпеченні основної підтримки балансу естрогенів, що відіграє важливу роль у підтримці жіночого репродуктивного здоров’я. Значна частина індол-3-карбінолу перетворюється на диіндолілметан. У дослідженнях було показано, що диіндолілметан селективно зв’язується з естрогеновими рецепторами і може діяти як антагоніст естрогену. Індол-3-карбінол особливо бажаний при потребі сприяння обміну естрогенів, а саме регуляції кількості активної та неактивної форми. Дослідження показали, що додаткове вживання індол-3-карбінолу може бути пов’язано зі зниженням частоти захворювань молочних залоз та репродуктивних органів. Диіндолілметан пригнічує ріст естрогенчутливих клітин молочної залози та шийки матки, підвищує чутливість деяких видів ракових клітин до протипухлинної терапії.
У чоловіків індол-3-карбінол за рахунок зв’язування з естрогеновими рецепторами є особливо актуальним за необхідності регулювання процесів проліферації та гіперплазії, які є наслідком порушень гормонального балансу. Гормонально опосередковані процеси проліферації та гіперплазії є основними патологічними механізмами розвитку таких захворювань, як хронічний абактеріальний простатит, доброякісна гіперплазія передміхурової залози, втрата фертильності.
Індол-3-карбінол є надзвичайно актуальним за необхідності антипроліферативної відповіді тканин (включаючи випадки росту та проліферації ракових клітин), при хронічних запаленнях, ураженні клітин вірусом папіломи людини.
Екстракт зеленого чаю містить поліфеноли, катехіни та флавоноїди, доречність яких, завдяки впливу на баланс естрогенів, набуває значення і в онкопрофілактиці. Комплекс біоактивних речовин екстракту зеленого чаю є актуальним за необхідності детоксикації і важливий при необхідності зменшення маси тіла. Зелений чай є джерелом антиоксидантних поліфенолів, особливо епігалокатехіну-3-галату, який за рахунок свого біохімічного профілю має значення для підтримки клітинного метаболізму та стимуляції імунних функцій щодо проліферації та метаплазії. Також відомо, що епігалокатехіну-3-галат бажаний при потребі позитивного функціонування серцево-судинної системи. Екстракт зеленого чаю є дуже доречним при міоматозі та фіброзно-кістозній мастопатії.
З точки зору імуномодуляції, епігалокатехін-3-галат є актуальним у разі необхідності посилення експресії рецепторів іммуноглобуліну Е та є доречним при відновленні балансу Th1- і Тh2-підтипів Т-хелперних лімфоцитів.
Екстракт куркуми довгої. Куркуміни, що є основною складовою екстракту куркуми, доречні при запаленні, гіперплазії, метаплазії та малігнізації за рахунок потенціалу щодо фізіологічних показників клітинного циклу. Куркумін є актуальним у контексті антиоксидантних та гепатопротекторних потреб організму. Куркуміни можуть бути особливо бажаними при потребі підсилення дії протипухлинних препаратів, що застосовуються для лікування раку грудної залози, колоректального раку, раку сечового міхура. Капсули Інвітол як додаткове джерело індол-3-карбінолу, епігалокатехін-3-галату та куркуміну рекомендовано вживати при станах, що супроводжуються чи спричинені дисгормональними розладами у жінок та чоловіків. До захворювань, що мають зв’язок зі змінами рівнів та активності статевих гормонів, у першу чергу належать захворювання молочних залоз, ендометрія та інші порушення з боку статевої системи. Метаболізм основних інгредієнтів тісно пов’язаний з метаболізмом естрогенів в організмі людини. Вживання індол-3-карбінолу та епігалокатехін-3-галату у жінок доречно при потребі нормалізації балансу власних гормонів, у першу чергу естрогенів. У чоловіків індол-3-карбінол, епігалокатехін-3-галат та куркумін можуть бути особливо бажаними при порушеннях метаболізму тестостерону та зсувах гормонального балансу.
Вживання капсул Інвітол є доречним при:
– гіперплазії ендометрія;
– фіброзно-кістозній мастопатії;
– необхідності підтримання організму в післяпологовий період;
– хронічному простатиті;
– зниженні фертильності у чоловіків, для підтримки сперматогенезу;
– гіперплазії передміхурової залози;
– зниженні лібідо;
– інфекції вірусом папіломи людини;
– проведенні онкопрофілактики;
– зниженій чутливості органів до протипухлинної терапії;
– захворюваннях шкіри та сполучної тканини.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ВЖИВАННЮ:

перед початком вживання рекомендовано проконсультуватися з лікарем.
Капсули Інвітол рекомендовано вживати дорослим по 1–2 капсули на добу під час прийому їжі за рекомендацією лікаря. Щодо тривалості та необхідності повторного вживання рекомендовано проконсультуватися з лікарем.
Можливе послаблення випорожнень.
Не рекомендується вживання за наявності індивідуальної непереносимості інгредієнтів.
Не використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.
Інвітол не є лікарським засобом.
Капсули Інвітол не можна вживати в період вагітності та годування грудьми.
Капсули Інвітол не призначені для вживання дітьми.
Не рекомендується одночасне вживання з лікарськими засобами, що приводять до зниження кислотності шлункового соку (антацидні засоби), чи лужними продуктами (молоко, мінеральна вода тощо).
Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість (порцію) для щоденного споживання.

ПОБІЧНА ДІЯ:

невідомо.

ПЕРЕДОЗУВАННЯ:

відсутні дані.

Компендіум ІНВІТОЛ (INVITOL) інструкція із застосування -
за підтримки довідника лікарських препаратів "Компендіум"

Завантажуйте наш додаток

Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити

Ми допомагаємо Вам в пошуку та придбанні необхідних лікарських препаратів найбільш оптимальним способом.

Київ, пр-т. Бажана, 10а

Єдиний номер для замовлення ліків в аптеках України

9191

Підписуйтесь на наші соцмережі. Будьте в курсі останніх новин, подій заходів!