Замовлення ліків в аптеках України

ПАНЦИКОР пор. саше №30

ІНСТРУКЦІЯ МОЗ:

Склад

1 саше містить:

активний інгредієнт: цитрат калію-магнію — 3,0 г, що відповідає 300 мг магнію та 300 мг калію.

Опис та дія

ПАНЦІКОР — це єдиний високодозовий комплекс природного калію і магнію у вигляді порошку без хімічних добавок з максимальною біодоступністю для нормалізації ритму і стабільної роботи серця.

Особливості добавки:

 • У складі продукту міститься магній природного походження, сировина для якого видобувається з Мертвого моря.
 • Приймається один раз на добу.
 • Панцікор містить 300 мг чистого калію і 300 мг чистого магнію в одному саше.
 • Цитрат калію-магнію у водному розчині має високу розчинність і максимальну біодоступність.
 • 1 саше Панцікор дає організму три чверті від добової потреби дорослої людини в магнії.
 • У Панцікорі використовується високоякісний комплекс цитрату магнію-калію, виготовлений Ізраїльським підприємством «Gadot Biochemical Ind. Ltd.».
 • У виробничому процесі (за стандартами ISO-9001) не використовуються ніякі додаткові добавки, тому організм добре переносить і максимально засвоює цю речовину.
 • Дана речовина захищена двома патентами: Міжнародним і патентом Ізраїлю.
 • Панцікор не дратує слизову оболонку шлунка.
 • Панцікор не містить ароматизаторів.
 • Панцікор не містить цукру і підсолоджувачів.
 • Панцікор не містить барвників, стабілізаторів, загусників і емульгаторів.

Ефект забезпечений високим вмістом цитрату магнію-калію природного походження в порошку для приготування питного розчину без синтетичних добавок, розроблений спеціально для одноразового прийому.

Рекомендації щодо застосування

ПАНЦІКОР є додатковим джерелом магнію і калію природного походження, сировина для яких видобувається з Мертвого моря. Рекомендується з метою нормалізації функціонального стану нервової та серцево-судинної систем при незбалансованому харчуванні або підвищеній потребі в мінеральних речовинах (магнію і калію) та енергії при негативному впливі довкілля, надмірних фізичних і психічних навантаженнях, при хронічній втомі, безсонні, дратівливості, станах постійної тривоги, м'язових спазмів, відчутті поколювання в тілі.

ПАНЦІКОР сприяє підтримці нормального психологічного стану і протидіє стресовій ситуації або депресії, допомагає знизити відчуття втоми.

Протипоказання

Індивідуальна непереносимість, важкі порушення функції нирок.

Спосіб застосування та дози

Вміст 1 саше розчинити в 100–150 мл питної води кімнатної температури, овочевого або фруктового соку (важлива послідовність — спочатку наливаємо рідину, а потім висипаємо порошок), розмішати і випити. Дорослим і дітям від 12 років і старше — приймати по 1 саше на добу, дітям віком від 6 до 12 років — по ½ саше на добу, дітям віком від 3 до 6 років — по ¼ саше на добу. Приймати після їжі.

Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Не містить підсолоджувачів, ароматизаторів, барвників, тому його смак практично нейтральний (тобто майже не має стороннього смаку). До його складу також не належать добавки синтетичного походження, які покращують розчинність і колір порошку, однак не мають користі для організму. Смак можна регулювати, використовуючи (при відсутності індивідуальної непереносимості) цукор, мед, додавши більше питної води або соку.

Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Форма випуску

30 саше в упаковці. Порошок в саше по 3,0 g (г) ± 5%.

Виробник

GADOT BIOCHEMICAL INDUSTRIES LTD, Israel, 117, Hahistadrut Blvd., Haifa Bay/Гадот БІОКЕМІКАЛ Индастрис ЛТД, Ізраїль, 117, Хахістадрут БЛВ., Хайфа Бей; тел .: 972–4-8461555.

Компендіум
ПАНЦИКОР (PANCICOR) інструкція із застосування -
за підтримки довідника лікарських препаратів "Компендіум"