• Головна
  • ТУРБІОТИК дисбактеріоз капсули 400 мг №15

ТУРБІОТИК дисбактеріоз капсули 400 мг №15

ХАРАКТЕРИСТИКА:

Турбіотик діарея рекомендується в якості дієтичної добавки до раціону харчування з метою поліпшення регуляції діяльності ШКТ та загального зміцнення організму. Lactobacillus rhamnosus GG і Saccharomyces boulardii, які входять до складу Турбіотик діарея, сприяють запобіганню та усуненню симптомів гострої діареї, а пребіотик інулін створює сприятливі умови для розвитку корисної мікрофлори ШКТ.
Турбіотик діарея має антидіарейні, протимікробні та імуномодулюючі властивості. Комбінація двох бактерій доказово проявляє найбільшу протимікробну активність щодо збудників гострої діареї, сприяє зменшенню вираженості симптомів діареї будь-якої етіології.
Lactobacillus rhamnosus GG в складі Турбіотик діарея гальмує адгезивні властивості E. coli, в тому числі ентеровірулентної, пригнічує розвиток в кишечнику багатьох патогенних мікроорганізмів, зокрема бактерій роду Shigella, Salmonella typhimurium, Clostridium, Enterobacteriaceae, Pseudomonas, Staphylococcus, а також Rotavirus — найбільш поширених збудників гострої діареї у дорослих і дітей.
Saccharomyces boulardii у складі Турбіотик діарея пригнічують розвиток багатьох ентеротоксичних бактерій: Clostridium difficile, Clostridium pneumoniae, Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa, Candida krusei, Candida pseudotropical, Candida albicans, Salmonella typhi, Salmonella enteritidis, Escherichia coli, Shigella dysenteriae, Shigella flexneri, Klebsiella, Proteus, Vibrio cholerae, а також Enthamoeba hystolitica, Lambliae, Enterovirus, Rotavirus, порушуючи їх прикріплення до стінки кишечнику, сприяють усуненню запального процесу. Антитоксичні властивості Saccharomyces boulardii зумовлені продукцією ферментів, що розщеплюють токсини; вони стійкі до дії жовчних кислот і низького рівня pH шлунка, швидко досягають високої концентрації в товстій кишці, яка зберігається протягом доби.
Пребіотик інулін запобігає розвитку проявів дисбактеріозу, сприяючи зростанню власної корисної мікрофлори.
Турбіотик дисбактеріоз рекомендований в якості дієтичної добавки для дорослих і дітей віком з 3 років як додаткове джерело життєздатних бактерій до раціону харчування з метою підтримки та регуляції рівноваги мікрофлори кишечнику, підвищення місцевого і загального імунітету.
Турбіотик дисбактеріоз сприяє нормалізації рівноваги мікрофлори кишечнику при дисбактеріозі, діареї, запорах, здутті живота (метеоризмі), нудоті, блюванні, відрижці, болю в животі та при порушенні процесів харчування і травлення.
Лактоферин у складі Турбіотик дисбактеріоз є одним з компонентів імунної системи організму; він бере участь в системі неспецифічного гуморального імунітету, регулює функції імунокомпетентних клітин.
Окрім цього, лактоферин має антибактеріальну, противірусну, антипаразитарну активність, а також імуномодулюючу дію і радіопротекторні властивості.
Турбіотик дисбактеріоз дитячий рекомендований для дітей від народження і старше, а також для дорослих як додаткове джерело життєздатних бактерій Bifidobacterium breve BR03 і життєздатних молочнокислих бактерій Lactobacillus rhamnosus GG з метою нормалізації мікрофлори кишечнику і поліпшення його функціонального стану, покращення травлення, запобігання дисбіозу і антибіотикоасоційованій діареї (діарея, біль, здуття), запобігання харчовій алергії. Кращим харчуванням для дітей грудного віку є материнське молоко.
Турбіотик закреп рекомендується як дієтична добавка до раціону харчування з метою поліпшення регуляції діяльності ШКТ та загального зміцнення організму.
Lactobacillus rhanmosus, Bifidobacterium breve та інулін, що входять до складу Турбіотик закреп, сприяють запобіганню і усуненню запору, а також створюють сприятливі умови для розвитку корисної мікрофлори ШКТ. Інулін в складі добавки Турбіотик закреп в терапевтичній для цього стану дозі забезпечує утримання води в просвіті кишечнику та сприяє збільшенню об’єму калових мас, поліпшенню перистальтики та скороченню часу проходження хімусу по ШКТ. Інулін є пробіотиком, тому він стимулює ріст власної корисної, унікальної для кожного організму кишкової мікрофлори, порушення росту якої відбувається внаслідок як самих запорів, так й інших причин: прийому антибіотиків, хіміотерапії, діареї, харчової інтоксикації, незбалансованого харчування та ін.
У результаті зниження швидкості проходження харчової маси і вмісту корисних лакто- і біфідобактерій відбувається розвиток гнилісної та бродильної мікрофлори в кишечнику, що в свою чергу викликає здуття, біль у животі, порушення всмоктування поживних речовин і загальну інтоксикацію, що погіршують загальний стан організму при запорах. Живі пробіотичні штами Lactobacillus rhanmosus, Bifidobacterium breve, що містяться в Турбіотик закреп, пригнічують ріст гнилісної та бродильної мікрофлори і сприяють усуненню таких супутників запору, як здуття, біль у животі, порушення всмоктування поживних речовин.
Турбіотик шкіра рекомендується як дієтична добавка до раціону харчування у дорослих і дітей віком від 2 міс з метою відновлення мікрофлори кишечнику та кишкового бар’єра, що захищає від проникнення алергенів і токсинів в кров; для нормалізації загального імунітету організму та місцевого імунітету шкіри; в комплексній терапії гострих та хронічних дерматитів і дерматозів, в тому числі алергічного дерматиту, атопічного дерматиту, вугрової хвороби, екземи, нейродерміту, себорейного дерматиту та ін.
Турбіотик шкіра сприяє усуненню пускового механізму розвитку дерматитів і дерматозів за рахунок відновлення бар’єрної функції кишечнику та нормалізації його імунної функції. Lactobacillus rhamnosus GG являють собою імунобіотик; велика їх кількість виживає та викликає транзиторну колонізацію в ШКТ, що ґрунтується на здатності прикріплюватися до слизової оболонки кишечнику. Результатом цього є блокада потрапляння алергенів та токсинів у кров, стимулювання проліферації плазмоцитів у пеєрових бляшках, тим самим вони сприяють підвищенню синтезу захисних IgA, що забезпечує нормалізацію місцевого імунітету шкіри. Lactobacillus rhamnosus GG гальмують адгезивні властивості E. coli, пригнічують розвиток в кишечнику патогенних мікроорганізмів, зокрема бактерій роду Clostridium, Enterobacteriaceae, Pseudomonas, Staphylococcus (деякі з цих бактерій відіграють важливу роль у розвитку багатьох хронічних захворювань шкіри, зокрема вугрової хвороби (акне)).
Пребіотик інулін є ідеальним живильним субстратом для росту та розмноження індивідуальної мікрофлори кишечнику людини, сприяє відновленню кишкового бар’єра та нормалізації імунної функції шкіри.
Турбіотик молочниця сприяє запобіганню розвитку молочниці, відновлюючи захисний бар’єр — нормальну мікрофлору кишечнику та піхви.
Турбіотик молочниця вживають з метою:

  • профілактики розвитку молочниці при прийомі антибіотиків;

  • профілактики повторних епізодів молочниці.

Турбіотик молочниця знешкоджує та пригнічує розмноження шкідливих грибів.
Турбіотик молочниця містить спеціально підібрані штами живих лакто- та біфідобактерій, здатних досягати кишечнику й інтимної зони та знешкоджувати мікроорганізми й дріжджоподібні гриби, що спричиняють молочницю:
Lactobacillus fermentum LMG 6902 — виробляє молочну кислоту, що пригнічує ріст грибів роду Candida;
Lactobacillus gasseri LMG 26661 — пригнічує прикріплення шкідливої мікрофлори до слизової оболонки кишечнику та піхви і виробляє бактеріоцини, що здатні пригнічувати ріст грибів роду Candida;
Lactobacillus plantarum LP01 — сприяє посиленню імунітету та чинить протизапальну дію;
Bifidobacterium breve BR03 — пригнічує кишкову паличку E. coli, відновлює баланс мікрофлори;
Lactobacillus crispatus LCR01 — виробляє перекис водню, знешкоджує патогенну мікрофлору, а також перешкоджає прикріпленню патогенної мікрофлори до слизової оболонки кишечнику та піхви;
Lactobacillus rhamnosus GG AF ATCC 53103 — нормалізує мікрофлору кишечнику, підвищує імунітет та бар’єрну функцію кишечнику.
Лакто- й біфідобактерії, що містяться в Турбіотик молочниця, можуть використовуватися для витіснення патогенних бактерій в кишечнику і таким чином сприяти усуненню джерела грибкової інфекції в кишечнику.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ВЖИВАННЮ:

Турбіотик діарея вживати за рекомендацією лікаря:
дітям віком від 2 міс до 6 років — по 1 саше 1 раз на добу за 1 год до прийому їжі, розчинивши вміст саше в 50–100 мл грудного молока або молочної суміші чи кип’яченої питної води кімнатної температури;
дорослим (в тому числі вагітним та жінкам, що годуть грудьми) та дітям віком 6 років і старше вживати по 2 саше за 1 год до прийому їжі 1 раз на добу. Вміст саше можна розчинити в ½ склянки кип’яченої питної води кімнатної температури або висипати безпосередньо в ротову порожнину та проковтнути, змішавши зі слиною або запивши негарячою водою.
Не додавати до гарячих напоїв! Курс вживання — 5–10 днів, якщо лікар не призначив інакше.
Для розчинення вмісту саше використовувати питну воду гарантованої безпеки і якості. Неприпустимо використання питної води з колодязів та каптажних джерел.
Турбіотик дисбактеріоз вживати дорослим і дітям віком від 3 років по 1 капсулі 1 раз на добу.
Якщо дитина не може проковтнути капсулу, рекомендується розкрити її та змішати вміст з чайною ложкою охолодженої до кімнатної температури рідини (чай, підсолоджена вода та ін.).
Дозволено до вживання під час вагітності та в період годування грудьми.
Термін вживання узгоджувати з лікарем. Подальші курси та періодичність повторних курсів визначає лікар індивідуально.
Турбіотик дисбактеріоз дитячий перед вживанням необхідно добре збовтати. Вживати за рекомендацією лікаря дітям від народження і старше, дорослим по 5 крапель на добу незалежно від прийому їжі, розчиняючи в теплій воді, дитячій суміші або молоці, можна додавати до продуктів дитячого харчування.
Для найбільшої ефективності інтервал між вживанням дієтичної добавки Турбіотик дисбактеріоз дитячий та прийомом антибіотиків повинен становити 3 год.
Не додавати до гарячого. Не змінює смак напоїв та їжі.
Неприпустиме використання води з колодязів і каптажних джерел. Перед вживанням рекомендується проконсультуватися з лікарем.
Рекомендований термін вживання: 1 міс. Подальше використання узгоджується з лікарем.
Турбіотик закреп вживати за рекомендацією лікаря:
дорослим (в тому числі вагітним та жінкам, що годують грудьми) та дітям віком від 6 років по 1–2 саше незалежно від прийому їжі 1 раз на добу. Вміст саше можна проковтнути, змішавши його зі слиною чи запивши невеликою кількістю негарячої води. Також можна розчинити вміст саше в 100 мл води;
дітям віком від 2 міс до 6 років — по 1 саше 1 раз на добу разом з прийомом їжі, розчинивши вміст саше в 50–100 мл грудного молока або молочної суміші або кип’яченої води.
Не додавати в гаряче!
Курс вживання — 10–30 днів, якщо лікар не призначив інакше.
Для розчинення вмісту саше використовувати питну воду гарантованої безпеки і якості. Неприпустимо використання питної води з колодязів і каптажних джерел.
Турбіотик шкіра за рекомендацією лікаря вживати дорослим (в тому числі вагітним та жінкам, що годують грудьми) та дітям віком старше 3 років по 1 капсулі на добу незалежно від прийому їжі вранці та/або ввечері; для дітей грудного (від 2 міс до 1 року) й раннього віку (1–3 роки) вміст 1 капсули розчинити в 50–100 мл грудного молока або молочної дитячої суміші чи охолодженої кип’яченої питної води.
Турбіотик молочниця за рекомендацією лікаря вживати дорослим (в тому числі вагітним та жінкам, що годують грудьми) по 1 саше незалежно від прийому їжі 1 раз на добу. Вміст саше можна висипати в рот й проковтнути, змішавши його зі слиною або запивши незначною кількістю теплої води. Також можна розчинити вміст саше в 100 мл води.
Крім прийому Турбіотик молочниця, варто також враховувати такі фактори життя, як дієта (наприклад зниження споживання цукру, який може бути поживним середовищем для шкідливих бактерій і дріжджів) та збільшення споживання води. Також рекомендується уникати застосування в інтимній зоні вологих серветок, гелів для душу або мила, не призначених для інтимної гігієни, оскільки це може порушувати природний рН піхви.
Не додавати в гаряче!
Не слід перевищувати рекомендовану добову дозу.
Курс вживання — 10–30 діб або під час всього періоду прийому антибіотиків та протягом 10–30 днів після закінчення курсу антибактеріальної терапії. З метою профілактики загострень молочниці вживати протягом 30 днів. Ці курси можна повторювати кілька разів на рік.

ПОБІЧНА ДІЯ:

індивідуальна підвищена чутливість до компонентів продукту.
Турбіотик діарея, Турбіотик дисбактеріоз, Турбіотик закреп та Турбіотик шкіра: перед початком вживання дієтичної добавки та при одночасному застосуванні будь-яких лікарських засобів рекомендована консультація лікаря. Для максимальної ефективності інтервал між вживанням Турбіотик діарея та прийомом антибіотиків повинен становити не менше 3 год.
Турбіотик молочниця. Перед початком вживання дієтичної добавки та за умови одночасного застосування будь-яких лікарських засобів рекомендована консультація лікаря. Для максимальної ефективності інтервал між прийомами Турбіотик молочниця та антибіотиками має становити не менше 3 год.
Вживання в період вагітності та годування грудьми. Турбіотик молочниця можна застосовувати в період вагітності та годування грудьми.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ:

в оригінальній упаковці виробника при температурі не вище 25 °C в сухому, захищеному від світла місці.

Компендіум
Турбіотик® (Turbiotoc®) інструкція із застосування -
за підтримки довідника лікарських препаратів "Компендіум"

Завантажуйте наш додаток

Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити

Ми допомагаємо Вам в пошуку та придбанні необхідних лікарських препаратів найбільш оптимальним способом.

Київ, пр-т. Бажана, 10а

Єдиний номер для замовлення ліків в аптеках України

9191

Підписуйтесь на наші соцмережі. Будьте в курсі останніх новин, подій заходів!