• Головна
  • ПРЕМАМА ДУО комбі-упаковка таблетки №30 + капсулы №30 №1

ПРЕМАМА ДУО комбі-упаковка таблетки №30 + капсулы №30 №1

ХАРАКТЕРИСТИКА:

дієтична добавка Премама Дуо — мультивітамінний і мультимінеральний комплекс, що містить омега-3 поліненасичені жирні кислоти, докозагексаєнову (ДГК) ейкозапентаєнову (ЕПК), рекомендований жінкам, які планують вагітність, у період вагітності та годування грудьми.
Потреба в поживних речовинах у період вагітності та годування грудьми підвищується, тому вважається за доцільне прийом мультивітамінів — мультимінерального комплексу і омега-3 для запобігання їх дефіциту і корекції харчового раціону.
Таблетки Премама Дуо містять 11 вітамінів і 10 мінералів.
Фолієва кислота особливо необхідна жінкам, які планують вагітність, і вагітним, оскільки низький рівень фолієвої кислоти у матері є фактором ризику розвитку дефектів нервової трубки у плода.
Вітамін D сприяє нормальному засвоєнню кальцію і фосфору в організмі, а також підтримці необхідного рівня кальцію в крові, зубах і кістках.
Залізо сприяє утворенню червоних кров’яних тілець, гемоглобіну і транспорту кисню в організмі, а також нормальному обміну речовин і зменшенню вираженості втоми і слабкості.
Кальцій необхідний для підтримки здорових кісток і зубів.
Вітамін B12 сприяє нормальному метаболізму гомоцистеїну і формуванню червоних кров’яних клітин.
Вітамін C сприяє утворенню колагену для забезпечення нормального функціонування шкіри і підвищує абсорбцію заліза в організмі.
Йод сприяє виробленню гормонів щитовидної залози, а також підтримує її функціонування.
Цинк і селен сприяють росту здорового волосся і нігтів.
Капсули Премама Дуо містять омега-3 поліненасичені жирні кислоти, ДГК і ЕПК. ДГК сприяє нормальному розвитку очей і мозку плода і дитини під час грудного вигодовування.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ВЖИВАННЮ:

використовувати в якості дієтичної добавки жінкам, які планують вагітність, у період вагітності та годування грудьми з метою профілактики дефіциту вітамінів, мінералів і поліненасичених жирних кислот.
Не слід використовувати в якості заміни повноцінного раціону харчування. Перед початком вживання рекомендована консультація лікаря.
Спосіб вживання та рекомендована добова доза: вживати перорально по 1 таблетці та по 1 капсулі на добу після прийому їжі, запиваючи невеликою кількістю води. Курс і терміни вживання визначає лікар індивідуально. Не слід перевищувати рекомендовану кількість для щоденного вживання.

ПРОТИПОКАЗАННЯ:

підвищена чутливість до компонентів продукту.

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ:

при одночасному застосуванні будь-яких лікарських засобів рекомендована консультація лікаря.
Не є лікарським засобом.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ:

в оригінальній упаковці при температурі 15–25 °C в сухому, захищеному від світла місці.

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ:

ПреМама дуо є дієтичною добавкою для вагітних, яка містить вітаміни, мінерали та поліненасичені жирні кислоти омега-3 (ДГК і ЕПК). Вона спеціально розроблена, щоб допомогти вашому організму підготуватися до вагітності, а також задовольнити потреби в харчуванні, що зростають під час вагітності та годування грудьми. 

Період планування вагітності

Важливо, щоб тіло майбутньої матері було підготовлене до здорової вагітності. Перші кілька тижнів вагітності після зачаття мають вирішальне значення для розвитку органів дитини, проте трапляється так, що жінка все ще не знає в цей період, що вона вагітна.
Здорова дієта важлива для отримання необхідних поживних речовин і підготовки вашого тіла до вагітності, але, незважаючи на всі зусилля, покладатися тільки на дієту може бути недостатньо. Тому важливо почати вживати ПреМама дуо, як тільки ви почнете планувати вашу вагітність.

Період вагітності

Це період інтенсивного розвитку тіла дитини, коли збільшується потреба в енергії і поживних речовинах як для матері, так і для дитини. Зовсім не потрібно «їсти за двох» – замість цього слід забезпечити правильне харчування.
Окрім регулярної і здорової дієти, щоденне вживання ПреМама дуо допоможе вам отримати найважливіші мікронутрієнти, необхідні для підтримки здорової вагітності і розвитку вашої дитини.

Період грудного вигодовування


Потреба в енергії і харчуванні зростає під час грудного вигодовування не тільки у зв’язку з необхідністю забезпечити належне харчування для дитини, а й у зв’язку з необхідністю підтримати організм та енерговитрати матері, що важливо для цього періоду.
Тому, продовжуючи вживати ПреМама дуо і в післяпологовий період, ви будете продовжувати забезпечувати себе і малюка найважливішими мікронутрієнтами.

Компендіум
ПРЕМАМА ДУО (PREMAMA DUO) інструкція із застосування -
за підтримки довідника лікарських препаратів "Компендіум"

Завантажуйте наш додаток

Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити

Ми допомагаємо Вам в пошуку та придбанні необхідних лікарських препаратів найбільш оптимальним способом.

Київ, пр-т. Бажана, 10а

Єдиний номер для замовлення ліків в аптеках України

9191

Підписуйтесь на наші соцмережі. Будьте в курсі останніх новин, подій заходів!