Замовлення ліків в аптеках України

АРТИЖЕЛЬ р-н д/перорал. застос. саше 10 мл №20

ІНСТРУКЦІЯ МОЗ:

Склад

1 стік (10 мл розчину) містить: екстракт листя артишоку - 500 мг, екст­ракт кореня кульбаби - 500 мг, інозитол - 250 мг, холін дигідрогену цитрат-714,3 мг (що еквівалентно 250 мг холіну), очищену воду, кристалічну фруктозу, сукралозу, на­трію бензоат, натрію гідроксид. Без ГМО.

Рекомендації щодо застосування

Діє­тична добавка до раціону харчування - джерело біологічно активних речовин, сприяє нормалізації функціонування печінки, жовчного міхура та жовчови­відних шляхів, процесів травлення та обмінних процесів в організмі.

Має гепатопротекторні, жовчогінні, се­чогінні властивості.

Добавки дієтичні не слід використову­вати як заміну повноцінного раціону харчування.

Згідно загально-доступним літературним джерелам, компоненти, що входять до скла­ду Артижель™ мають такі характеристики: екстракт листя артишоку проявляє жовчогінну, гепатопротекторну та сечо­гінну дії; підсилює антитоксичну функцію печінки; нормалізує обмін речовин; зни­жує рівень холестерину в сироватці крові; екстракт кореня кульбаби проявляє жовчогінну, спазмолітичну, протизапаль­ну та сечогінну дії; має антиоксидантний та дезінтоксикаційний вплив на печінку; гальмує всмоктування холестерину та чинить антиатеросклеротичну дію; покра­щує процеси травлення; проявляє легкий послаблюючий ефект; володіє пребіотичними властивостями; інозитол та холін проявляють гепатопро­текторну дію та гальмують розвиток жиро­вої дистрофії печінки при незбалансованому харчуванні та інтоксикаціях за рахунок стимуляції виведення надлишку жиру з клітин печінки та відновлення їх мембран шляхом участі в синтезі фосфоліпідів.

Таким чином, Артижель™ шляхом комп­лексної дії інозитолу, холіну та біологічно активних речовин екстракту артишоку та екстракту кореня кульбаби сприяє:

- покращенню секреції та відтоку жовчі, нормалізації її основних властивостей;

- відновленню та збереженню цілісності клітин печінки;

- покращенню холестеринового обміну; -усуненню симптомів хронічної інтокси­ кації та виділенню з організму сечови­ни, креатиніну, а також токсинів (у т. ч. нітросполук, алкалоїдів, солей важких металів, алкоголю), надлишкової рідини;

- покращенню процесів травлення, осо­бливо при вживанні значної кількості вуглеводів та жирної їжі;

- нормалізації обмінних процесів в орга­нізмі;

- нормалізації балансу кишкової мі­крофлори.

За рекомендацією лікаря Артижель™ може бути використаний у комплексній терапії хронічних захворювань печінки, жовчного міхура та жовчовивідних шляхів, а також для підтримки печінки при застосуванні де­яких лікарських засобів, що мають токсич­ний вплив на печінку (у тому числі при ал­когольній інтоксикації).

Спосіб вживання

Дорослим та дітям з 12 років: перорально по 1 стіку (10 мл) двічі на день за 20 хвилин до вживання їжі. Розчин можна приймати в чистому вигляді або розведеному в неве­ликій кількості питної води.

Зазвичай курс прийому становить 2-4 тиж­ні. Проведення повторних курсів можливе після погодження з лікарем.

Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням потребує кон­сультації з лікарем!

Протипоказання

Діти до 12 років; під­вищена чутливість до компонентів, що входять до складу; непрохідність жовчних шляхів; жовчнокам'яна хвороба; гострі за­хворювання печінки; тяжка печінкова не­достатність; непрохідність сечовивідних шляхів; гострі захворювання нирок.

Застереження при застосуванні

У пе­ріод вагітності та період лактації застосо­вувати тільки за рекомендацією лікаря.

Умови зберігання та термін придатно­сті

Зберігати в оригінальній упаковці у су­хому, віддаленому від світла та тепла місці за температури не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Термін при­датності - 3 роки від дати виготовлення. Не використовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Упаковка

Розчин для перорального за­стосування по 10 мл у стіках № 5, № 10 або № 20 у коробці з картону.

Не є лікарським засобом.

Виробник

Альпіфлор с.р.л., Віа Донато­рі ді Сангю н. 9 12026 Піаско (СН), Італія І Alpiflor s.r.l., Via Donatori di Sangue 9,12026 Piasco (CN), Italy.

Імпортер в Україні

TOB "Фармюніон БСВ Девелоп­мент", Україна, 03151, м. Київ, вул. Народ­ного Ополчення, 7, оф. 160, тел.: (044) 594-95-05.

Компендіум
АРТИЖЕЛЬ (ARTIZHEL) інструкція із застосування -
за підтримки довідника лікарських препаратів "Компендіум"