ФОРМЕН КОМБІ капсули 340 мг №40

ІНСТРУКЦІЯ МОЗ:

Склад

1 капсула містить:

активні інгредієнти: пиляча карликова пальма (Sawpalmetto/Serenoa repens), екстракт плодів - 160 мг, слива африканська (Pygeum africanum/Prunus africanum), екстракт кори - 40 мг, кропива дводомна (Urtica dioica radix), екстракт кореню - 50 мг, гарбуз (Cucurbita pepo), екстракт насіння - 60 мг, томати (Solanum lycopersicum), екстракт плодів - 25 мг;

допоміжні речовини: аеросил (двоокис кремнію аморфного), цукор молочний.

Без ГМО.

Функціональні властивості

Екстракт плодів пилячої карликової пальми містить фітостероли - рослинні компоненти, які мають тонізуючі властивості та покращують репродуктивну функцію у чоловіків, сприяють гальмуванню розвитку гіперплазії передміхурової залози, підсиленню сперматогенезу та попередженню розвитку імпотенції.

Екстракт кори сливи африканської містить низку біологічно активних речовин (фітостероли, пентациклічні тритерпени, n-докозанол та тетракозанол), які мають протизапальні та протинабрякові властивості (завдяки пригніченню продукції простагландину, зниженню рівня пролактину та холестерину в передміхуровій залозі). Екстракт томатів містить значну кількість каротиноїду лікопіну. Встановлено, що лікопін та лікопінвмісні продукти сприяють зниженню ризику злоякісної трансформації клітин передміхурової залози та розвитку гіперпроліферативних процесів у простаті.

Екстракт насіння гарбуза містить аміносполуку кукурбітин та жирні олії, які мають протизапальні, відновлювальні, антиоксидантні та імуномодулюючі властивості. Насіння гарбуза також є потужним джерелом цинку, який відіграє важливу роль у функціонуванні сечостатевої системи у чоловіків, сприяє нормалізації функціонального стану простати при простатиті та аденомі та підсиленню статевої функції.

Екстракт коріння кропиви дводомної містить комплекс біологічно активних сполук, серед яких: вітаміни (К, С, В2, В3, каротиноїди), хлорофіл, дубильні речовини, органічні кислоти, флавоноїди, макро- та мікроелементи (Si, Fe, Ca, Cu, K, Mn, B, Ti, Ni). Даний комплекс біологічно активних речовин сприяє зменшенню набряку і процесу збільшення передміхурової залози, підвищенню рівня гемоглобіну, зниженню рівня цукру в крові, нормалізації ліпідного обміну та підвищенню загального тонусу організму.

Формен Комбі рекомендований з метою покращення сечовидільної функції у чоловіків, у тому числі при аденомі передміхурової залози, та сприяє поліпшенню функції простати і сечовиділення у чоловіків, зменшенню розладів сечовиділення, об’єму передміхурової залози та залишкової сечі при простатиті та аденомі передміхурової залози, зменшенню проявів набряку та спазму в органах малого тазу, покращенню якості життя та репродуктивної функції у чоловіків.

Рекомендації щодо застосування

Рекомендується як додаткове джерело фітостеролів, тритерпенів, лікопіну, кукурбітину, жирних олій, флавоноїдів, вітамінів, макро- та мікроелементів з метою покращення сечовидільної функції у чоловіків, у тому числі при аденомі передміхурової залози.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза

Вживати дорослим по 1 капсулі 2 рази на добу після прийому їжі. Курс прийому становить 2 місяці. У разі необхідності курс можна повторити 3-4 рази на рік.

Застереження щодо застосування

Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Формен Комбі не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Протипоказання

Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів.

Не є лікарським засобом.

Дата виробництва та строк придатності

Дату виробництва вказано на упаковці. Строк придатності - 24 місяці від дати виробництва.

Номер партії виробництва

Вказано на упаковці.

Умови зберігання

Зберігати в упаковці виробника в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при кімнатній температурі.

Форма випуску

Желатинові капсули з масою вмісту 340 мг ± 7,5 %.

Назва (найменування) та повна адреса і телефон виробника

ТОВ «Нутрімед», Україна, 03055, м.Київ, вул. Ванди Василевської, 7;

адреса потужностей виробництва: 20741, Черкаська обл., Смілянський р-н, с. Сунки, вул. Леніна, 1; тел.: (044) 454-01-00.

ТУ У 15.8-30112347-014:2006.

Виробник несе повну юридичну та адміністративну відповідальність за відповідність продукції даним, наведеним у тексті етикетування.

Компендіум
ФОРМЕН КОМБІ (FORMEN COMBI) інструкція із застосування -
за підтримки довідника лікарських препаратів "Компендіум"

Завантажуйте наш додаток

Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити

Ми допомагаємо Вам в пошуку та придбанні необхідних лікарських препаратів найбільш оптимальним способом.

Київ, пр-т. Бажана, 10а

Єдиний номер для замовлення ліків в аптеках України

9191

Підписуйтесь на наші соцмережі. Будьте в курсі останніх новин, подій заходів!